Uppläggningsfat Kina 1700-tal porslin

dekor i Famille Rose-färger av blommor, ca 28x19 cm

Bruksslitage. Glasyrmistor. Nötta kanter.

Klubbat pris
2 220
194
203
Utropspris
1 800 SEK
Budhistorik (14 bud)
5 maj 16:31
2 220 SEK
5 maj 16:31
2 040 SEK
5 maj 16:30
2 020 SEK
5 maj 16:29
1 920 SEK
5 maj 16:19
1 820 SEK
5 maj 16:19
1 800 SEK
5 maj 15:42
1 720 SEK
5 maj 15:42
1 620 SEK
5 maj 11:10
1 408 SEK
5 maj 11:10
1 308 SEK
5 maj 1:14
1 208 SEK
5 maj 1:14
1 200 SEK
4 maj 8:53
1 000 SEK
1 maj 17:21
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13