"Mikrokosmos"
Färgakvatint, 1968, signerad med blyerts 86/110. Med påskrift: " 'En Passion' producerad av AB Svensk Filmindustri och regisserad av Ingmar Bergman, har år 1970 erhållit kvalitetsbidrag av Svensk Filminstitutet. Bo Jonsson, juryn ordförande".
Bladstorlek 65 x 50 cm.
Skador.