94
72477

SKÅP samt SOFFBORD,

Utropspris
500 - 800 SEK
45 - 73 EUR
48 - 76 USD
Klubbat pris
18 000 SEK
SKÅP samt SOFFBORD,

1950/60-tal. Teak med gråmålade detaljer. Soffbordet med kryssformat underrede. Skivan med klaffar. Bordet tot längd 150, bredd 55, höjd 60, skåpets längd 75, bredd 40, höjd 100 cm.

Skador.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?