158
1477867

Johan Widén

(Sverige, Född 1955)
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
454 - 545 EUR
483 - 580 USD
Klubbat pris
2 000 SEK

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89
Johan Widén
(Sverige, Född 1955)

"Att öga IV"

Signerad Johan Widén och daterad 2000 a tergo. Diptyk, blandteknik på kopparplåt monterad på trä, 30,5 x 28 cm respektive 100 x 94 cm.

Proveniens

Sivert Oldenvi Collection

Galleri Olsson, 2000.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

547. Gaudy ett par örhängen 18K vitguld med två prinsesslipade diamanter samt tre par påhängen.
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK