645
85091

KORG, allmoge. Hälsingland, 1800-tal.

Utropspris
800 - 1 000 SEK
70 - 87 EUR
73 - 91 USD
Klubbat pris
200 SEK

Märkt JAAD. Målade fält i rött och blått med stämpel dekor i vitt. Diam 40 cm.

Kraftiga skador.