801
97369

BÄGARE, silver. Sv stmplr 1791.

Utropspris
2 000 SEK
175 EUR
184 USD
Klubbat pris
2 200 SEK

Invändigt förgylld. Konande på rund räfflad fot. Vågbandsdekor. Höjd 9 cm.

Graverade initialer. Slitage.