217
114749

KANNA MED LOCK, porslin. Qing dynastin, Qianlong (1736-95).

Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
91 - 136 EUR
97 - 145 USD
Klubbat pris
2 000 SEK

Balusterformad med dekor i famille rosefärger av blomsterbukett. Höjd 15 cm.

Spricka, smärre nagg.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1274. Trädgårdspall, porslin. Qingdynastin, Kanton, 1800-tal.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
16 000

ditt bud
Aktuellt bud:
16 000 SEK