Fanerat med mahogny. Oval delbar skiva på svängda ben med tassfötter och fottrissor. Längd 178, bredd 115, höjd 74,5. Två iläggsskivor av furu, längd 69+69 cm.
Skador, dekorlister saknas.
×
Logga in
Kunde inte logga in