Fanerat med mahogny. Centralfötter på trissor. Två mahognyfanerade iläggsskivor medföljer (51,5+51,5 cm). Längd 160, bredd 97, höjd 75 cm. Total längd 263 cm.
×
Logga in
Kunde inte logga in