347
126133

Joseph William Allen, tillskriven

(Storbritannien, 1803-1852)
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
545 - 727 EUR
580 - 773 USD
Klubbat pris
(Storbritannien, 1803-1852)

Landskap med figurer vid torn

Signerad j w allen. Duk 41 x 31 cm.

Dukskada

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1127. Vattendroppare, porslin. Qingdynastin, 1700-tal.
Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
Budhistorik
5 500

ditt bud
5 000

ditt bud
4 500

ditt bud
4 000

ditt bud
3 500

ditt bud
Aktuellt bud:
5 500 SEK