155
153983

BUDDHAI, porslin. Qing dynastin.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
351 - 527 EUR
373 - 560 USD
Klubbat pris

Sittande. Höjd 10 cm.

Små kantnagg. Glasyrmista.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

320. Harald Notini, taklampor, ett par, modell "11773", Arvid Böhlmarks Lampfabrik, Stockholm 1940-50-tal.
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
Aktuellt bud:
13 000 SEK