Förgyllt och bronserat med rik plastisk dekor av rocailler och bladformationer. Dörr och sidor med vitriner. Glashyllor. Längd 69, djup 24, höjd 83 cm.
Senare krön. Ställvisa skador och kompletteringar.
×
Logga in
Kunde inte logga in