43
150237

KYRKOSKULPTUR, trä. Möjl Antwerpen 1500-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris

Ängel med harpa. Höjd 27 cm.

Vingar saknas, harpan skadad.

Proveniens

Professor Curman.