536
175247

BETJÄNTSLYKTA för två ljus, bleckplåt, 1800-tal.

Utropspris
2 000 SEK
176 EUR
187 USD
Klubbat pris
3 400 SEK

Svängbart handtag. Höjd 65 cm.

Rostanlupen. Lagning

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

155. Björn Trägårdh, cocktailshaker, modell "A 2090", Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1934.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
Aktuellt bud:
10 000 SEK