Bukowskis Julauktion S195

902 föremål
644. FAT, majolika. Italien 17/1800-tal.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
492. OKÄND KONSTNÄR, Italiensk skola, olja på uppfodrad duk, 1700-tal.
Klubbat pris
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK