334
224894

BORD, Afrika, 1900-talets andra hälft.

Utropspris
1 500 SEK
132 EUR
140 USD
Klubbat pris
1 500 SEK

Rund form. Fyra raka ben. Diam 93, höjd 32 cm.

Slitage. Repor. Smärre sprickor.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

156. Björn Trägårdh, skrin med lock, Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1930.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
15 000

ditt bud
14 500

ditt bud
Aktuellt bud:
15 000 SEK