555
261192

CHRISTIAN DIOR, 2 par, clips samt stift

Utropspris
800 - 1 000 SEK
73 - 91 EUR
77 - 97 USD
Klubbat pris
700 SEK

Guldfärgad metall, märkta "Chr Dior". Ett par med dekorativ pärla.

Obetydligt slitage.

En originalpåse medföljer

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1190. Adibuddha Vajradhara, förgylld kopparlegering, Sino-tibetansk, 1400/1500-tal.
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
90 000

ditt bud
Aktuellt bud:
90 000 SEK