633
258691

GUCCI, bag.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
182 - 227 EUR
193 - 242 USD
Klubbat pris
1 900 SEK
GUCCI, bag.

Svart vaxad monogram canvas med svarta skinndetaljer. Reglerbart axelband. Invändigt svart nylon. ETIKETTMÄRKT: "GUCCI made in Italy". 36 x 30 x 10 cm.

Smärre slitage.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1083. Fat, porslin. Mingdynastin, 1500-tal.
Utropspris
70 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
Fair warning
Fair warning
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
Fair warning
Fair warning
Fair warning
Fair warning
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
Aktuellt bud:
65 000 SEK