372
288064

GUCCI, kjol, 1960/70-tal

Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
88 - 132 EUR
93 - 140 USD
Klubbat pris
1 700 SEK
GUCCI, kjol, 1960/70-tal

Beige monogrammönstrad, kantad med bruna skinnband. Tre spännen framtill i guldfärgad metall. Beige logomönstrat foder. Etikettmärkt "G. Gucci MADE IN ITALY". Enligt etikett italiensk storlek 44, (motsvarar dagens storlek 34). Midjevidd 66, längd 59 cm.

Slitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

94. Tyra Lundgren, väggrelief, chamotterat stengods, fåglar, egen ateljé.
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Budhistorik
Aktuellt bud:
9 500 SEK