451
262396

CHANEL, halsband

Utropspris
1 800 - 2 000 SEK
158 - 176 EUR
168 - 187 USD
Klubbat pris
2 600 SEK
CHANEL, halsband

Guldfärgad länk med kreolring märkt "CHANEL PARIS". Märkt "CHANEL MADE IN FRANCE". Längd 86 cm.

Obetydligt slitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

384. Otto Schulz, matta, "Knut-Bo matta", flossa, ca 500 x 301 cm Bo-textilier, Boet, Göteborg, signerad.
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK