453
262372

YVES SAINT LAURENT, brosch

Utropspris
600 - 800 SEK
53 - 70 EUR
56 - 75 USD
Klubbat pris
YVES SAINT LAURENT, brosch

Svart vaxat tyg i form av en ros. Ej märkt. Längd ca 12 cm.

Obetydligt slitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

350. Hans J. Wegner, bord med klaffar "AT-304", teak och ek, Andreas Tuck, Danmark 1950-60-tal.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK