730
262536

YVES SAINT LAURENT, kjol

Utropspris
1 500 - 1 800 SEK
132 - 158 EUR
140 - 168 USD
Klubbat pris
YVES SAINT LAURENT, kjol

Pennkjolsmodell i brunt skinn med sidknäppning. Helfodrad med brunt acetat. Etikettmärkt "YVES SAINT LAURENT rive gauche MADE IN FRANCE PARIS". Enligt etikett fransk storlek 36. Midjevidd 60, längd 61 cm.

Obetydligt slitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

142. Firma Svenskt Tenn, handspegel, modell "H 2156", 1900-talets mitt.
Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
Budhistorik
Aktuellt bud:
7 000 SEK