756
262367

CHRISTIAN DIOR, ett par stövlar

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
105 - 132 EUR
112 - 140 USD
Klubbat pris

Högt skaft i svart mocka med brun mocka på tån. Stilettklackar. Fodrade med svart skinn. Innersula stämpelmärkt "Christian Dior". Enligt märkning storlek 40. Klackhöjd 8,5 cm, längd 28,5 cm, skafthöjd 39 cm.

Smärre slitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

326. Hans Bergström, golvlampa, modell "505", ateljé Lyktan, Åhus 1930-40-tal.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
Fair warning
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
Aktuellt bud:
20 000 SEK