13
364220

ARMRING, 18k vitgud, ovalslipade smaragder tot ca9.38ct briljantslipade diamanter tot ca0.72 ct. 2000-tal. Vikt 19,2 g.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 060 - 1 320 EUR
1 110 - 1 380 USD
Klubbat pris

Stelt, öppningsbart. Innerdiam 5.5x5 cm.

Obetydligt slitage.