245
383088

JAEGER-LECOULTRE, herr, stål, 1950-tal

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
351 - 527 EUR
373 - 560 USD
Klubbat pris
5 000 SEK

Manuell, ljus urtavla med guldfärgad siffer- samt stavindex, boettnummer 521235, plexiglas, diameter 36 mm. Svart läderarmband, ej märkt.

Urtavla med skada, gulnad. Visare med anlöpningar. Slitage och repor på glas samt boett. Ej funktionstestad.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

156. Björn Trägårdh, skrin med lock, Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1930.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
15 000

ditt bud
14 500

ditt bud
Aktuellt bud:
15 000 SEK