Manuell, ljus urtavla, index med guldfärgade arabiska siffror, plexiglas, diameter 35mm. Urtavla, boett samt urverk märkt E. Gübelin. Svart IWC-läderband, ej ursprungligt.
Urtavla skadad. Slitage, repor på boett och glas. Ej funktionstestad.
×
Logga in
Kunde inte logga in