279
400673

RIDSTÖVLAR, ett par herr.

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
105 - 132 EUR
112 - 140 USD
Klubbat pris
800 SEK
RIDSTÖVLAR, ett par herr.

Svart skinn, fodrad med brunt skinn. Stämpelmärkt "A.W. NILSON". Längd ca 29,5 cm. Skafthöjd ca 48 cm.

Slitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

397. Barbro Nilsson, matta, "Röda rabatten", rund, flossa, diameter ca 287 cm, AB Märta Måås-Fjetterström, osignerad.
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
Budhistorik
310 000

ditt bud
300 000

ditt bud
290 000

ditt bud
Aktuellt bud:
310 000 SEK