YVES SAINT LAURENT, skärp 1970/80-tal, trol ur den Ryska kollektionen.
Brun mocka med svart dekorband. Svarta knytband. Guldfärgad hängande tag, märkt: "YSL". Stämpelmärkt: "YVES SAINT LAURENT Paris 313 MADE IN FRANCE". Storlek 75. Längd 69 cm.
Obetydligt bruksslitage.
Proveniens
Inköpt i Paris 1970-80-tal.
×
Logga in
Kunde inte logga in