346
397281

GÖTRICH, kostym bestående av kavaj, väst samt byxa.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
132 - 176 EUR
140 - 187 USD
Klubbat pris

Mörkblå ull. Tre fickor, varav två med lock. Dubbelslits. Helfodrad i blått siden, invändigt fyra fickor. Etikettmärkt "Götrich STOCKHOLM". Rygglängd mitt bak ca 70 cm, bystvidd ca 94 cm, yttre ärmlängd ca 56 cm. Enkelknäppt väst med fyra fickor, helfodrad i blått siden. Rygglängd mitt bak ca 48 cm, bystvidd ca 90 cm. Byxor med två fickor. Midjevidd ca 80 cm, längd ca 100 cm.

Obetydligt bruksslitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

163. Josef Frank, praktskåp med djur- och växtplanscher, Firma Svenskt Tenn, 1940-tal.
Utropspris
2 000 000 - 3 000 000 SEK
Budhistorik
2 050 000

ditt bud
2 000 000

ditt bud
1 950 000

ditt bud
1 900 000

ditt bud
1 850 000

ditt bud
Aktuellt bud:
2 050 000 SEK