590
367556

BURBERRY prorsum, kappa.

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
220 - 264 EUR
233 - 280 USD
Klubbat pris
BURBERRY prorsum, kappa.

Brun och ljusbeige ylleblandning. Bruntonade knappar märkta "BURBERRY PRORSUM". Två fickor. Skärp medföljer. Helfodrad i brun sidenblandning, en ficka invändigt. Etikettmärkt "BURBERRY". Rygglängd mitt bak ca 105 cm, bystvidd ca 92 cm, ärmlängd ca 41 cm.

Obetydligt bruksslitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

293. Axel Einar Hjorth, hörnskåp, "Utö", Nordiska Kompaniet 1930-tal.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
Aktuellt bud:
30 000 SEK