708
396517

YVES SAINT LAURENT, blus.

Utropspris
800 - 1 000 SEK
70 - 88 EUR
75 - 93 USD
Klubbat pris
800 SEK
YVES SAINT LAURENT, blus.

Röd- och svartrutig siden med knytkrage. Etikettmärkt "SAINT LAURENT rive gauche". Enligt etikett storlek 40. Rygglängd mitt bak ca 62 cm, bystvidd ca 108 cm, ärmlängd ca 42 cm.

Obetydligt bruksslitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

173. Josef Frank, pallar, ett par, modell "686", Firma Svenskt Tenn 1900-talets mitt.
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
Fair warning
8 500

ditt bud
Aktuellt bud:
9 500 SEK