732
394282

EMILIO PUCCI, kjol

Utropspris
800 - 1 000 SEK
70 - 88 EUR
75 - 93 USD
Klubbat pris
1 600 SEK
EMILIO PUCCI, kjol

Ceriserosa sammet med klassiska pucciblommor. Öppning samt dolda fickor på sidan framtill. Helfodrad i rosa siden. Etikettmärkt "Emilio Pucci FLORENCE - ITALY". Enligt etikett storlek 40. Midjevidd ca 72 cm, längd ca 79 cm.

Smärre bruksslitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

177. Estrid Ericson, sigillstamp, Firma Svenskt Tenn, sannolikt 1940-50-tal.
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
Aktuellt bud:
7 000 SEK