Lalique hänge i form av hjärta med kedja i 18K guld

Hänget märkt "Lalique" på baksidan samt märkt på ögglan, mått ca. 24 x 20 mm.
Kedjan stämplad Wempe, längd 45 cm.
Total vikt 11,7 g.

Smärre slitage.

Klubbat pris
200
2 238
211
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (12 bud)
8
28 maj 19:21
200 EUR
8
28 maj 19:21
180 EUR
8
28 maj 19:21
170 EUR
8
28 maj 19:21
160 EUR
28 maj 18:56
150 EUR
27 maj 21:09
140 EUR
27 maj 17:35
120 EUR
26 maj 12:57
100 EUR
23 maj 18:05
80 EUR
22 maj 18:18
70 EUR
22 maj 15:36
55 EUR
22 maj 6:30
50 EUR
Ylva Sinkkonen
Ylva Sinkkonen
+358 50 305 2227