Otydliga spår av stämplar. Balusterformad svampdosa på indragen rund fot samt med mönster i relief. Delbar samt med avtagbart lock. Höjd 4,5 cm, vikt 31 gram.
Smärre slitage.
Klubbat pris
5 400
471
493
Utropspris
2 500 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (12 bud)
3 maj 13:54
5 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
3 maj 13:54
5 200 SEK
3 maj 13:54
4 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
3 maj 13:53
4 600 SEK
3 maj 13:53
4 400 SEK
3 maj 13:53
3 875 SEK
3 maj 13:53
3 675 SEK
3 maj 13:52
2 950 SEK
3 maj 13:51
2 750 SEK