Den heliga familjen. L. 67 cm. H. 25 cm.
Färgbortfall, skador, äldre lagningar
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10