Stomme av mässing, med gjutna detaljer av rosor och bladverk. Reflektoryta av spegel samt behängd med runda fasetterade prismor. 7 ljuspunkter. Diameter 59 cm, höjd 30 cm.
Åldersrelaterat slitage. Lagning. Ej funktionstestad.
Klubbat pris
500
5 690
531
Utropspris
500 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (14 bud)
14 maj 20:41
500 EUR
14 maj 20:41
480 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
14 maj 20:40
460 EUR
14 maj 20:40
440 EUR
14 maj 20:39
420 EUR
14 maj 20:39
400 EUR
14 maj 20:39
380 EUR