Uno & Östen Kristiansson, soffgrupp 3 dlr 1970-tal
Furu, lösa tygklädda dynor, sitthöjd ca 38 cm, 83x77x68 cm, 144x77x68 cm och 207x77x68 cm
Bruksslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10