Medaljserie, 15 delar, silver, "Sveriges domkyrkor", AB Sporrong, Norrtälje, 1971-72.
Medaljserien "Sveriges Domkyrkor", med äkthetsintyg no 139. 350 set i silver har tillverkats. Samtliga mynt numrerade 139.350. Diameter 45 mm. Total vikt 660 gram. I originaletui.
Etuiet med slitage.
Klubbat pris
4 600
401
420
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (13 bud)
29 apr 22:51
4 600 SEK
29 apr 22:51
4 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
29 apr 6:37
3 750 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
29 apr 6:37
3 550 SEK
28 apr 23:34
3 200 SEK
28 apr 23:34
3 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
28 apr 23:34
2 800 SEK
28 apr 23:34
2 600 SEK
28 apr 23:33
2 400 SEK
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor