Signerad I Morsing och daterad -58. duk/pannå 20 x 44 cm.
Skador längs kanterna.
Klubbat pris
1 800
161
170
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (2 bud)
23 maj 23:06
1 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
22 maj 22:28
1 111 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1