Fanerad med mahogny. Avfasade hörn med kannelyr, löst liggande marmorskiva. Tre lådor. Lister och beslag i mässing. Bredd 85, djup 45, höjd 71 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Märken. Nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.