255 föremål
Jens Juul Eilersen, soffa, modell "903", Juul.
2d 20 tim
4 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
2d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, "Loop Stand", Hay, Danmark.
1d 18 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Otto Schulz, matbord, BOET, Göteborg, 1940-tal.
20 tim
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Otto Schulz, tillskriven, stol 1900-talets mitt.
23 tim 8m
4 900 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
21 tim 12m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
5d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
2d 19 tim
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Roland Wilhelmsson, matbord, Ågesta, 1976.
2d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth & Joanna, barstolar, ett par, samtida.
21 tim 36m
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Bonham", samtida.
5d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK