697 föremål
Piedestal, samtida tillverkning.
4d 1 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Rey Urban, hänge, silver.
21 tim 45m
Rey Urban, hänge, silver.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Designers Guild.
2d 1 tim
Soffa, Designers Guild.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur "Brain".
6d 6 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tiffany & Co, slev, sterling silver.
7d 5 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtölj. 1950-tal.
7d 5 tim
Fåtölj. 1950-tal.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, Murano, Italien.
2 tim 21m
Taklampa, Murano, Italien.
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, fåtölj, "Lillpaddan".
5d 5 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christian Dior, halsband 1958.
5d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Minityrer, 6 st, Gustavsberg Studio,
4d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsbord, Byarum, 1900-talets slut.
4d
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bertil Vallien, båt, glas, Kosta Boda.
3d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl-Harry Stålhane, bordslampa, Rörstrand.
4d 3 tim
1 021 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Per Söderberg, bord, NEB, No Early Birds.
4d
1 100 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Tom Dixon, taklampa, "Beat Stout".
3d 1 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olov Barve armband silver, Malmö 1965.
1d
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK