1772 föremål
Ilmari Lappalainen, fåtöljer ett par, för Asko.
3d 6 tim
10 500 SEK
Utropspris
45 000 SEK
Evert Lundquist, Svarta fåglar.
1d 3 tim
42 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Matta, Nain, signerad. 342 x 242 cm.
5d 1 tim
5 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Halsband i 18K guld. Schweiz.
5 tim 52m
Halsband i 18K guld. Schweiz.
2 100 EUR
Utropspris
2 900 EUR
Lena Cronqvist, "Sommarön".
6d 4 tim
Lena Cronqvist, "Sommarön".
15 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Sven Jonson, "Morgonskyar".
9d 6 tim
Sven Jonson, "Morgonskyar".
8 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
1d 6 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
15 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Chanel, väska, 1995.
2d 4 tim
Chanel, väska, 1995.
25 000 SEK
Utropspris
28 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 34 mm.
3d 2 tim
20 050 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Moët & Chandon".
6d 3 tim
21 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK