Liveauktionen fortsätter imorgon, start kl. 10

Important Spring Sale | Dag 3: Asiatisk keramik & konsthantverk

Se katalogen

Vilstol "Origami" Hope 2000-tal.
< 1m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Otto Schulz, tillskriven, stol 1900-talets mitt.
1m 49s
12 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Klädhängare för vägg daterad 1933.
2m 49s
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ardy Strüwer,  "Blå hägring (Blue mirage)".
6m 49s
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Serveringsvagn/barvagn sent 1900-tal.
8m 49s
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1950-tal.
10m 49s
Stolar 4 st 1950-tal.
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK