Möbler

Föremål i fokus

387 föremål
Fåtöljer ett par 1940-tal.
7d 2 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
2 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Stolar 7 st snarlika Danmark 1960-tal.
7d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord,  sent 1900-tal.
7d 3 tim
Soffbord, sent 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla 1940-tal.
7d 4 tim
Bokhylla 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Pall Art Deco 1900-talets första hälft.
7d 4 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1950-tal.
6d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lådfack, 1900-talets första hälft.
6d
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Hörnskåp, omkring år 1800.
6d
Hörnskåp, omkring år 1800.
Inga bud
Utropspris
10 000 SEK
Sideboard, England, sent 1800-tal.
6d
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, empire, 1800-talets första hälft.
6d 1 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, allmoge, 1800-talets första hälft.
6d 1 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa med bord, 1950-tal.
6d 1 tim
Golvlampa med bord, 1950-tal.
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, England, tidigt 1900-tal.
6d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Kurt Hvitsjö, soffa, "Hannibal" Isku 1970-tal.
7d 2 tim
500 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Stolar 2 + 2 st Danmark 1960-tal.
6d 3 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall 1900-tal.
6d 3 tim
Pall 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
6d 3 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord 1900-talets mitt.
6d 3 tim
Soffbord 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK