1298 föremål
Jan Håfström, "Mr. Walker" (From Walker with Love).
< 1m
2 050 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Caméhänge med kedja.
1m 12s
Caméhänge med kedja.
6 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Örhängen med ametister och briljantslipade diamanter.
11m 12s
1 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Collier, 18K vitguld med smaragder, Italien.
21m 12s
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Sängbord, ett par, 1920/30-tal.
25m 12s
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, Oliver Furniture.
27m 12s
Vitrinskåp, Oliver Furniture.
3 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bordslampa, porslin, 1900-talets mitt.
29m 12s
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fartygsmodell, 1900-tal.
37m 12s
Fartygsmodell, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, resefodral, "Atoll Ardiose", 2013.
41m 12s
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampor, ett par, 1900-talets mitt.
43m 12s
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brosch, 18K guld med turkoser.
53m 12s
4 444 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Cartier, scarf.
3 tim 5m
Cartier, scarf.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, scarf.
3 tim 7m
Gucci, scarf.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf, "Savane Africiane".
3 tim 9m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf.
3 tim 11m
Cartier, scarf.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, scarf, "Flora".
3 tim 13m
Gucci, scarf, "Flora".
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Rey Urban, armlänk, silver.
16 tim 21m
Rey Urban, armlänk, silver.
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Rey Urban, hänge, silver.
17 tim 45m
Rey Urban, hänge, silver.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK