280 föremål
Kimmo Kaivanto, "Elokuun juhla".
1 tim 52m
280 EUR
Utropspris
250 EUR
Jan Palmu, Stilleben med körsbär.
1 tim 58m
220 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, 1930-tal.
2 tim 6m
Taklampa, 1930-tal.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Spegel, 1900-talets mitt.
2 tim 10m
Spegel, 1900-talets mitt.
160 EUR
Utropspris
300 EUR
Örhängen, ett par, 14K trefärgsguld.
2 tim 20m
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Vesa Junttila, Oxar.
2 tim 22m
Vesa Junttila, Oxar.
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Augusta Soldan, Flodlandskap.
2 tim 58m
Augusta Soldan, Flodlandskap.
200 EUR
Utropspris
550 EUR
Jonas Heiska, Fiskestund.
1d 1 tim
Jonas Heiska, Fiskestund.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska, "Swing Tote".
1d 1 tim
Gucci, väska, "Swing Tote".
400 EUR
Utropspris
500 EUR
Bulgari, armbandsur, 26 mm.
1d 1 tim
Bulgari, armbandsur, 26 mm.
300 EUR
Utropspris
550 EUR
Outi Heiskanen, "Mietiskelijät".
1d 1 tim
170 EUR
Utropspris
300 EUR
Pall/ käpp, 1950-tal.
3d
Pall/ käpp, 1950-tal.
30 EUR
Utropspris
150 EUR
Louis Vuitton, väska, "Bucket".
3d 1 tim
340 EUR
Utropspris
500 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1333. Teburk, porslin. Qingdynastin, Qianlong (1736-95).
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
11 000

ditt bud
Fair warning
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
7 000

ditt bud
6 500

ditt bud
Fair warning
6 000

ditt bud
Aktuellt bud:
11 000 SEK