1774 föremål
Soffbord sent 1900-tal.
6 tim 20m
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta rölakan ca 235x170 cm.
6 tim 4m
Matta rölakan ca 235x170 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1900-talets mitt.
7 tim
Bordslampa 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Karl Momen, Utan titel.
3d 6 tim
Karl Momen, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK