Kan inte nå servern
 
1331 föremål
Skåp, Art Deco, 1930-tal.
1d 22 tim
Skåp, Art Deco, 1930-tal.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1800-talets första hälft.
1d 22 tim
Spegel 1800-talets första hälft.
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oscar Reutersvärd, utan titel.
1d 22 tim
Oscar Reutersvärd, utan titel.
Aktuellt bud 
18 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Axel Lind, Snötyngda träd.
1d 23 tim
Axel Lind, Snötyngda träd.
Aktuellt bud 
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hurtsar ett par 1960-tal.
1d 23 tim
Hurtsar ett par 1960-tal.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Afghan old ca 272x205 cm.
1d 23 tim
Matta Afghan old ca 272x205 cm.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jonas Åkesson, hästporträtt.
1d 23 tim
Jonas Åkesson, hästporträtt.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Olle Nordberg, Kustvy med byggnader.
1d 23 tim
Olle Nordberg, Kustvy med byggnader.
Aktuellt bud 
850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tamburmajor/Rockhängare 1900-talets första hälft.
1d 23 tim
Tamburmajor/Rockhängare 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord 1970-tal.
1d 23 tim
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta Keshan semiantik ca 215x133 cm.
1d 23 tim
Matta Keshan semiantik ca 215x133 cm.
Aktuellt bud 
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Trocadero 27".
2d
Louis Vuitton, väska, "Trocadero 27".
Aktuellt bud 
400 EUR
Utropspris
500 EUR
Hermès, Windsor, armbandsur, 24 mm.
2d
Hermès, Windsor, armbandsur, 24 mm.
Aktuellt bud 
350 EUR
Utropspris
500 EUR
Reijo Meller, Kvinna.
2d
Reijo Meller, Kvinna.
Aktuellt bud 
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Stolar, 8 st, Danmark 1900-talets mitt.
2d
Stolar, 8 st, Danmark 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
320 EUR
Utropspris
600 EUR
Salvador Dalí, "Hommage A Cranach".
2d
Salvador Dalí, "Hommage A Cranach".
Aktuellt bud 
615 EUR
Utropspris
400 EUR
Ismo Hölttö,  "Sommarmöte i Uleåborg 1966.".
2d
Ismo Hölttö, "Sommarmöte i Uleåborg 1966.".
Aktuellt bud 
150 EUR
Utropspris
400 EUR
Ramar ett par senempire 1800-talets mitt.
2d
Ramar ett par senempire 1800-talets mitt.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lennart Aschenbrenner, Komposition.
2d
Lennart Aschenbrenner, Komposition.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Nain old ca 346x245 cm.
2d
Matta Nain old ca 346x245 cm.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord 1900-talets andra hälft.
2d
Soffbord 1900-talets andra hälft.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca 420 x 296 cm.
2d
Matta, Keshan, ca 420 x 296 cm.
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Cartier, scarf.
2d 1 tim
Cartier, scarf.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf.
2d 1 tim
Cartier, scarf.
Aktuellt bud 
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Napoléon".
2d 1 tim
Hermès, scarf, "Napoléon".
Aktuellt bud 
2 650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf.
2d 1 tim
Cartier, scarf.
Aktuellt bud 
875 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Givenchy, scarf.
2d 20 tim
Givenchy, scarf.
Aktuellt bud 
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK