1882 föremål
Einar Lynge-Ahlberg, Utan titel.
6d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Oscar Reutersvärd, skulptur utan titel.
6d 23 tim
3 100 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Isfahan part silk semiantik ca 273x163 cm.
6d 23 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord Danmark 1950/60-tal.
7d
Soffbord Danmark 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Väggskåp, 1800-talets senare del.
7d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, Armband, 2 st.
7d
Louis Vuitton, Armband, 2 st.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erling Ärlingsson, hästar på bete.
7d
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
7d
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Georg Oddner, "Dragspelaren".
7d
Georg Oddner, "Dragspelaren".
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Lisa Hilland, taklampa/bordslampa ur serien Glamrocks 2023.
7d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kirman old ca 520x345 cm.
7d
Inga bud
Utropspris
20 000 SEK
Matta orientalisk ca 153x92 cm.
7d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn 1900-talets mitt.
7d
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord 1940-tal.
7d
Soffbord 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, scarf, "Flora".
7d 21 tim
Gucci, scarf, "Flora".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Einar Jolin, Sparvhök på sten.
7d 21 tim
2 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Poudreuse, rokoko, 1700-tal.
7d 22 tim
Poudreuse, rokoko, 1700-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jardinierer, ett par gjutjärn, 1900-tal.
7d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK